Avatar billede Slettet bruger
25. december 2010 - 11:39 Der er 1 løsning

Kabinet køling

Hej, i julegave fik jeg en super fed computer af mine forældre.
Jeg ville købe nogle blæsere til kabinettet.
Det er det her kabinet der er tale om: http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=6674
og jeg havde kigget på en af disse: http://www.shg.dk/Koeling-og-Blaeser/Cooler-Master-Excalibur-120mm-2213634.html
til siden, samt: http://www.shg.dk/Koeling-og-Blaeser/Cooler-Master-MegaFlow-200-2208078.html til toppen?

derudover er der en 200mm i fronten samt en 120mm bagved, skal jeg skifte den forreste ud med 2 x 120mm istedet?
eller hvad syntes i? :)


På forhånd mange tak
- Jonas
Avatar billede Slettet bruger
09. januar 2011 - 20:51 #1
Det er købt og monteret
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester