Hej E. Jeg har fået et problem på min pc. Jeg kan ikke åbne programmer. Uanset om jeg havde dem i forvejen eller om jeg lige har downloaded dem. Der kommer en dialogboks op og skriver. "programmet kan ikke findes. Hvad sker der ??? Er det en virus ?? Jeg har scannet med Bullguard og der kommer ikke noget frem.
De fleste virksomheder har efterhånden bevist, at AI virker.
Pilotprojekter leverer resultater. Medarbejdere bruger generative AI-værktøjer. Nye use cases dukker op på tværs af organisationen.
Det har jeg lige prøvet. Når pc starter igen kommer der flere dialogbokse 1) Inicio.exe - Systemfejl Programmet kan ikke startes, da VCL50.BpL mangler på cómputeren. Prøv at installere programmet for at løse dette problem.
2) Centinel VxD:ApVxdWin.exe - Systemfejl Programmet kan ikke startes, da VCL50.BpL mangler på cómputeren. Prøv at installere programmet for at løse dette problem.
3) Systemgendannelse Systemgendannelse blev ikke gennemført. Systemfilerne og indstillingerne på computeren er blevet ændret.
Detaljer : Der opstod en uspecificeret fejl under systemgendannelse (0xc0000056)
PS: Du skal ikke selv lægge [svar]; er 'reserveret' til (til løsninger og pointgivning), som der står. Når man ser oversigten over spørgsmål, tror folk at der er lagt løsning/svar og så bliver spørgsmålet sprunget over...
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.