Hej er ved at opgradere min dell xps maskine, har lige købt en 250 ssd disk, også vil jeg smide nyt grafikkort i der sidder et 9800 gt i nu, men hvad vil i anbefale op til 2000 kr.- den skal kunne trække de lidt nyere spil . som nfs the run, farcry, diablo 3. maskinen har 8 gb ram,. intel core 2 quad cpu.
Der bliver investeret massivt i AI. Teknologien er mere tilgængelig end nogensinde, og ambitionerne er høje. Alligevel oplever mange virksomheder, at resultaterne udebliver.
Men et GeForce GTX 660 eller 650 er nok det kraftigste/nyeste du kan smidde i hvis du kun har en 400-450w PSU
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.