20. juli 2013 - 16:45Der er
4 kommentarer og 1 løsning
Installere servicepack mange gange??
Hej Jeg har et problem jeg tror at jeg har installeret servicepack 1 nok 10 gange nu og det tager vel ca 1 min og så er den færdig og den beder ikke om at genstarte eller noget. Der er ingen fejl den siger at installationen er gennemført. Men når jeg tager egenskaber på denne computer kan jeg se at det ikke er installeret??
Kiggede lidt i dine gamle posts, måske nemesis?? at du må bruge tid på det, når du ikke havde tid til andet end selv at tage point hjem, på trods af du du i mange spørgsmål havde fået svar.
Jeg har desværre ikke mere tid til at hjælpe dig (jeg brugte den på, at læse hvor dårligt du havde tid).
Hvis du ikke har andet at lave end at kritisere mig igen igen. og ikke blive pigesur og at jeg har skrevet til eksperten om dine tone. Så må du lære at ha en pænere tone herinde... og læs nu de ting igennem som jeg har svaret på selv ikke også "Klogeåge"
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.