Jeg har lige fået en HP vectra 486/33st server høhø det er jo ikke det nyeste vel men derfor kan den jo godt bruges :) mit lille problem er at jeg ikke kan komme ind i bios jeg har taget en anden hd og cd drev i og det vil den ikke finde hvordan finder jeg det??
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Slettet bruger
15. oktober 2001 - 23:00#1
\"1. While the computer is booting, follow the directions on the screen: \"Press F2 to Enter Setup.\" This is displayed at the bottom of the HP System Hardware Test screen.\"
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.