Avatar billede kbws Nybegynder
17. november 2001 - 16:41 Der er 1 kommentar og
1 løsning

Voice Input

Jeg bruger et program der hedder Speak. Jeg ved ikke om I kender det? Men det har en Voice Recognition-funktion, så man kan styre sin computer med sin stemme (Åbne forskellige programmer mm.) Det virkede på min tidligere computer, men ikke på min nuværende. Den siger at \"Voice Input er ikke tilgængeligt på dansk\" Så vidt jeg ved er det \"Microsoft Agent\", eller sådant noget der \"ligger bag\" programmet, men hvordan får jeg det på engelsk?

Håber I kan hjælpe

/KBWS
Avatar billede ultradma Nybegynder
17. november 2001 - 16:42 #1
Hvad laver du? du har lige lavet dette spm en gang!
Avatar billede kbws Nybegynder
17. november 2001 - 16:44 #2
!
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester