12. januar 2002 - 21:01Der er
16 kommentarer og 2 løsninger
fuppet
Ja det er måske lidt pinligt men men... jeg fik en virus advarsel og jeg hoppede i med begge ben og slettede denne fil sulfnbk.exe. umiddelbart efter søgte jeg på google og fandt at det jo er en fup advarsel. Hvad gør jeg nu Mit OS er Win Me. hvordan får jeg genoprettet den skade jeg har påført.
Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
Slettet bruger
12. januar 2002 - 21:02#1
Installer Win ovenpå igen, eller lær at leve med at du ikke kan læse lange filnavne i DOS (ikke det store tab)
Tak for hjælpen alle fordelingen af point ahr ikke været nemt, men således er de fordelt jeg brugte jelzin fremgangsmåde stigers for at jeg måtte hente hos dig, hvilket jeg ikke gjorde flumse
jeg troede at jeg lukkede, men det gør jeg vist nu flumse
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.