Avatar billede zyrex_dk Nybegynder
21. februar 2002 - 07:33 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

Til trs.

Trs jeg skal lige spørge om du havde andre styresystemer inde da du installerede win XP?
Avatar billede resten Nybegynder
21. februar 2002 - 09:01 #1
Hmmmm forklaring?
Avatar billede trs Nybegynder
21. februar 2002 - 14:36 #2
nope, niks og nej :-)

http://www.eksperten.dk/spm/174786
Avatar billede zyrex_dk Nybegynder
21. februar 2002 - 16:18 #3
Øhhh du havde ikke et andet styre system vel?
Avatar billede zyrex_dk Nybegynder
21. februar 2002 - 16:22 #4
Nå det er sgu lige meget. Jeg kontaktede lige pc netto for at tjekke at det var den rigtige jeg bestilte. Først sagde de at man ikke kunne! Men så sagde jeg at jeg havde snakket med en der havde gjordt det. Derefter kontaktede han microsoft og de sagde at man godt kunne installere på en tom HDisk.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester