hoejrup... jeg har da selv set folk lave samme ting her før, så det ved jeg da man kan. Grunden til at jeg sagde at vi intet tjente var, prodic fik det til at lyde som om vi tjente penge på siden, hvilket vi ikke gør.
Desude... der er jo en grund til at denne kategori er her... :)
dj-freeman... jeg sætter beløbet op til 200 point, og håber at du vil forsøge.
Jeg ville da godt se på noget, men som de 2 andre siger er Penge at foretrække, men du ser da ud til at have meget godt styr mht. design, så hvorfor ikke også selv lave et banner?
informationer? Jamen jeg har ikke så mange informationer... det skal helst være med et par billeder af de kendte artister osv. ... og ellers skal det vel bare være pænt og iøjefaldende :)
Hvad fanden bilder du dig ind at spamme mit sp. og kalde mig naiv?
Hvis du har lidt mellem ørene, så ville du ikke fortolke
"og hvis du kigger, så er det tradedoubler!... det plejer man ikke ligefrem at blive millionær af... :O)" som om at jeg regner med at blive millionær! ... Og lad være med at skrive i mit indlæg.
Synes godt om
Slettet bruger
19. november 2002 - 16:39#23
cozey> Du er velkommen til at kontakte mig og min grafikerpartner hvis du er klar til at betale mellem 1000-1500 for 2 bannere.
Da lee har lavet designet, hvorfor for i ikke henne til at lave bannerene, da hun ligger inde med hele siden, og fint kan lave banners i samme stil som sitet.
Som du kan se her er det ikke det jeg gør mig mindst i, og det ved de fleste her fra E også. http://www.leenet.dk/grafik/ Du har aldrig spurgt om jeg ville lave banner til siden, måske du bare ikke ville fortælle sandheden ;o)
Lee>>> Jeg spurgte dig da, mens du arbejdede på designet, men du sagde dengang at jeg måtte prøve Eksperten.dk, da du manglede inspiration(Ligesom med et logo)!...
--------------------------------------------------- Men da det ikke ser ud til at nogen er interesseret, lukker jeg.
...:::L-U-K-K-E-R:::...
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.