Avatar billede narhat Nybegynder
20. november 2002 - 10:44 Der er 2 kommentarer og
2 løsninger

T1-2-3 ?????

Hvor stor er sådan en T1, T2 og T3 enedlig ?? og hvad koster de ???

vh/ Hatten
Avatar billede snowball Novice
20. november 2002 - 11:10 #1
http://www.broadwire.ws/index.cfm?body=speedrates

Priser ved jeg ikke lige, men helt billige er de næppe ;)

Snowball
Avatar billede jensendk Nybegynder
20. november 2002 - 11:14 #2
2Mbit koster typisk omkring 36 Kilo,  plus linien ud til dig,  kommer selvfølgelig an på hvem din provider er,,
Avatar billede Xelot Nybegynder
20. november 2002 - 11:15 #3
Jeg har det der svarer til en t2 forbindelse til 120 kroner om måneden, men ehh så er det også noget min boligforening deler.. men ehhh.. MUUUMS det går pænt stærkt..
Avatar billede narhat Nybegynder
20. november 2002 - 11:21 #4
takk......
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester