Avatar billede goulduck Nybegynder
31. oktober 2000 - 22:39 Der er 3 kommentarer og
2 løsninger

Design fejl i Eksperten ...

Jeg synes ikke at ha set disse \"fejl\" før .. det er i hvert falde nogle fejl jeg synes er underlige ...

\"firkanten\" er ikke centreret:
http://www.psykopat.dk/eksperten1.jpg
http://www.psykopat.dk/eksperten2.jpg

\"Info-striberne\" køre langt:
http://www.psykopat.dk/eksperten3.jpg
http://www.psykopat.dk/eksperten4.jpg

Well, bare jeg noget jeg har undre mig over!
Avatar billede bacardil Nybegynder
31. oktober 2000 - 22:40 #1
Nope *S*
Avatar billede snowball Novice
01. november 2000 - 08:07 #2
Det med at \"firkanten\" er ikke er centreret har jeg ikke set før, men det med \"Info-striben\" har da, så vidt jeg husker, altid være sådan !?

Snowball
Avatar billede goulduck Nybegynder
01. november 2000 - 11:55 #3
Okay, jeg kan ikke lige huske om \"info-striben\" ved jeg ikke lige om det er noget nyt ... jeg har først lige lagt mærke til det nu i hvert falde. Jeg synes at det ser - jeg ved ikke hvad man kan sige ... \"dumt\"?
Avatar billede goulduck Nybegynder
01. november 2000 - 11:55 #4
\"dumt ud\"
Avatar billede andreas_admin Nybegynder
01. november 2000 - 14:50 #5
goulduck>> Logo er ikke centreret i det opdaterede design. Vedr. \"Info-striberne\", har det hele tiden været sådan.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Alle kurser indenfor Microsoft 365 – både til begyndere og øvede.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester