Efter ti år i London, Madrid, Paris og Utrecht kommer Sabios AI-fokuserede program af arrangementer om kundeoplevelser, ‘Disrupt’, for første gang til Danmark.
prøv at åbne mailen, gå under egenskaber, se detailjer, og kig efter hvem den rikelig er kommet fra. sandsynligvis er det en mail som er sendt af en virus, fra en computer som har dig på adresselisten.
hvis du åbner mailen, og i dette vindue går ind under filer, egenskaber får du et gråt vindue med et faneblad detaljer, der står hele mailens historie, alle server som har haft den i hånden skriver om den.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.