Avatar billede iversen4real Nybegynder
07. marts 2003 - 22:13 Der er 4 kommentarer

aureon 5.1 fun

Har lige fået et nyt lydkort, aureon 5.1 fun. Jeg har installeret lydkortet, men jeg synes lyden er dårligere end mit lydkort der var onboard, når man hører lyd, minder det af alt som en syntetisk stemme, er den gal med lydkortet eller opsætningen mon?
Avatar billede burzum Nybegynder
07. marts 2003 - 22:14 #1
Du må virkelig undskylde at jeg spammer dit spm., men er der ikke en CoAdmin der vil kigge på http://www.eksperten.dk/spm/325839 .. Grunden til at jeg skriver det her er at mine spm. heller ikke kommer på nogen lister.. :/
Avatar billede morten_hjort Nybegynder
08. marts 2003 - 18:58 #2
Prøv at geninstaller driverne eller find de nyeste, hvis du ikke har dem, på nettet...
Avatar billede iversen4real Nybegynder
08. marts 2003 - 21:44 #3
har jeg allerede gjort, det er det samme
Avatar billede iversen4real Nybegynder
08. marts 2003 - 21:45 #4
kortet skulle man mene er i orden det vandt en test i det forrige blad komputer for alle
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester