16. november 2000 - 22:00Der er
4 kommentarer og 1 løsning
3d Now
Hej Jeg ville høre om der er nogen der ved hvordan man aktiver 3d now på proceseren.jeg har installert et program der hedder myCPU det fortæller alt om min cpu og programmet siger at 3dnow er disabled og jeg ved. min computer er en p3 450 på forhånd tak. mureren
Hos Computerworld it-jobbank er vi stolte af at fortsætte det gode partnerskab med folkene bag IT-DAY – efter vores mening Danmarks bedste karrieremesse for unge og erfarne it-kandidater.
Nej, det er sikkert det lille123456 mener med lortprogram. At det siger disabled, istedet for not present, eller only on AMD eller noget lignende.
krusell
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.