18. april 2003 - 09:03Der er
20 kommentarer og 2 løsninger
Samle guide?
Hey. JEg tænkte på om nogle af jer eksperter egentligt har en komplet samle guide, til at samle en computer? altså det skal være så den dummeste person, der næsten ikke har leget med compter før kan bruge den!!
altså en trinvis guide til samling af en computer, Helt fra bunden af , med "1:først sætter du bundkortet i" og så står der præcis hvordan man gør.
Nå jeg hved ikke om det findes, men hvis det gør vil jeg meget gerne have det af vide.
De fleste virksomheder har efterhånden bevist, at AI virker.
Pilotprojekter leverer resultater. Medarbejdere bruger generative AI-værktøjer. Nye use cases dukker op på tværs af organisationen.
jeg hentede den store version af filmen. På et tidspunkt er der sort skærm...husk at sætte afstandsklodser under bundkortet, så det ikke har kontakt med metal pladen nedenunder...
Nej måske ikke riversen men det virker og det er vel det vigtigeste :)) Havde samme problem forleden og jeg oprettede bare et word doku og kopieree alt det derover i jeg skulle bruge og vups så virkede det
ej jeg er på job og har ikke tid til dette nu. Gør som jeg siger. Klip alle de tekster ind uden billeder og sæt dem in lige under hinanden. Det er joi kke alle tekster du skal bruge så ta bare dem der er vigtige
jeg må sige i begge har gjordt det godt, så jeg bliver nød til at dele point'ne
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.