Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
jeg har skrevet param name .. osv osv ind i min html kode.. men der skal vel stå et sted i swf'en filen, hvor or hvad den skal sætte ind i slutningen af min URL ??
btw. det skal fungere som en knap. Når jeg trykker på knappen skal den sende den session variabel med til næste side..
det er fordi siden skal laves i 3 sprog og min menu er lavet i flash. Derfor bliver jeg jo nødt til at sende den variabel med til næsten side så siden forbliver det rigtige sprog
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.