Mød en af Nordens fremmeste eksperter i adfærdsdesign – Morten Münster, der bl.a. har skrevet ” Jytte fra marketing er desværre gået for i dag” – på Computerworld Cloud & AI Festival.
Øh..de 350MHz må da være grafikkortets processor hastighed. FSB (Front Side Bus): Det er den hastighed som bundkortet transporterer data med, til og fra de forskellige dele på bundkortet.
Jeg kan ikke middelbart se der skulle være noget i vejen for at de 2 enehder kan køre sammen overhovede. Bundkort ubderstøtter også op til x8 på agp'en så det ser da fint ud :)
Hold da op for en sætning jeg fik lavet der... "Jeg kan ikke udmiddelbart se der skulle være noget i vejen for at de 2 enheder ikke kan køre sammen" ville jeg naturligvis sige.
Og tak til JP for at fremhæve min pointe først i indlægget ;)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.