Avatar billede kaptajnknas Nybegynder
03. oktober 2003 - 09:52 Der er 4 kommentarer og
1 løsning

Enarmet tyveknægt

Hej, er der nogen som kan programmere en enarmet tyveknægt, som kan spilles online med hold, nudge og topspil?

Vi snakker ikke om point, men kontanter.
Avatar billede Chewie Novice
03. oktober 2003 - 09:56 #1
ekspertens regler:'

Hvis der udloddes andre præmier end point såsom penge, så skal spørgsmålet placeres i kategorierne Opgaver eller Job/opgaver. Svaret på - eller løsningen til - et sådant spørgsmål behøver ikke at blive offentliggjort på Eksperten - i modsætning til spørgsmål, der involverer point. De skal offentliggøres på sitet. Kategorierne Opgaver og Job/opgaver kan stadig indeholde spørgsmål med point som præmier. I så fald gælder de almindelige regler såsom offentliggørelse af svar.
Avatar billede kaptajnknas Nybegynder
03. oktober 2003 - 09:57 #2
Det var jeg ikke opmærksom på :-(
Avatar billede kaptajnknas Nybegynder
03. oktober 2003 - 10:00 #3
..
Avatar billede kaptajnknas Nybegynder
03. oktober 2003 - 10:01 #4
Lukker igen
Avatar billede Chewie Novice
03. oktober 2003 - 10:15 #5
sorry ..... du havde oprete spg i "opgave" så det var mig der var lidt for hurtig

god weekend
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester