STOOOP!!!! er der nogen her der kan give mig en lille tutorial til at komme igennem det her.... Jeg kan fandme ikke forstå hvad i siger... KOM NU!!! snak dansk... sig fra starten
danielc> marker filen i WS_FTP, altså klik på den så den bliver blå, derefter højreklikker du på den, vælger CHMOD(UNIX) i menuen der kommer frem, og når der så kommer en boks frem, afkrydser du følgende: Owner read write execute Group read write Other read write
der kommer ikke noget frem med CHMOD(INUX)... altså.. jeg åbner WS_FTP Pro 8.0, jeg finder filen i venstre side.. (den mappe der er offline) så højreklikker jeg på filen (count.txt) der står overhovedet ikke noget med CHMOD(INUX)
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.