13. januar 2004 - 17:39Der er
11 kommentarer og 1 løsning
modtager ikke mails fra experten!
Er der (et nyt) sted, hvor man skal indstille noget, for min mail virker. men ikke fra experten. har ikke fået mail i 2 dage, selv om jeg både deltager og svarer. Det er da træls (:
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
"Morten // der demonstrer mod BG-Bank fordi man ikke kan benytte Netbank fra Linux" dea_pg -> Det er DanskeBank du skal demonstrere mod, de ejer BG-Bank og bruger samme system. DanskeNetBank virker heller ikke i andet end IE :-(
Gad vide om de tager det alfabetisk.. athlon-pascal og dea_pg får mails.. thesurfer og zhark gør ikke.. Måske er de bare noget til bogstavet d, eller noget i den stil..? Den skal jo overføre vores indstiller, som så afgør om vi skal ha' mails eller ej..
Jeg kan f.eks. ikke ændre visse dele af mine data.. f.eks. mini-site, coadmin-tilmelding, osv..
dea_pg -> Demonstrer hellere mod sider generalt, der ikke kan ses ordentligt i andet end IE...
<xhtml /> <reklame>
dea_pg -> Siden du tilsyneladende er Linux-nørd, og når du vist heller ikke modtager mails om nye spm. i kategorier du abbonerer på, så tag lige et kig på http://www.eksperten.dk/spm/451069 ... måske kan du svare på det :o) </reklame>
//athlon-pascal der demonstrerer mod Pro-muligheden for at skifte brugernavn.
Jeg modtager kun mails fra de spørgsmål jeg deltager i, hvis jeg fjerner flueben i "Send kun én E-mail til mig, når der er indlæg jeg ikke har set i de spørgsmål, hvor jeg deltager."
Derudover modtager jeg kun mails ved nye spørgsmål fra følgende kategorier: pda, dhtml, fri debat og eksperten
Når andre ikke vil have points tager jeg dem selv :)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.