Avatar billede listige_luc Praktikant
08. marts 2004 - 15:42 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

NYX medier fra Axel Music i forbindelse med NEC ND-2500A

Hejsa!

http://www.axelmusic.dk/productDetails/nyx50

Jeg har set dette tilbud på Edbpriser.dk og ville bare høre om der var nogen der havde erfaring med disse medier samt forhandleren Axel Music?

Det virker som et godt tilbud, hvis medierne er iorden, dvs. de kan brændes med min NEC ND-2500A brænder og derefter læses i min dvd-afspiller eller ps2.

Jeg har prøvet billige medier før og de duede bare slet ikke, så indtil videre har jeg kun brugt Verbatim, som virker perfekt, eneste ulempe er dog at de er noget dyrere.
Avatar billede jladata Nybegynder
14. marts 2004 - 14:06 #1
ved ikke om de ovennævnte dvd'er virker, men ellers så ved jeg at de pt har et godt tilbud på www.nierle.de (husk at trykke på danske)
100 dvd'er som virker for ca 610 kr, dertil kommer så fragt som er ca 75 kr, op til 32 kg
Avatar billede listige_luc Praktikant
14. marts 2004 - 14:28 #2
Er det kombipakken med Princo og Datawrite?
Avatar billede jladata Nybegynder
14. marts 2004 - 14:39 #3
ja den jeg tænkte på denne her gang, men de kører ret tit med gode tilbud, plus at de er de billigste jeg endnu har kunne finde i tyskland
Avatar billede jladata Nybegynder
01. februar 2005 - 05:54 #4
ellers så kan jeg anbefale datawrite dvd'erne så kan købes på www.nierle.de
bruger dem selv til både min pioneer 107 og til min NEC 3500
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester