Avatar billede trikz4h Nybegynder
30. marts 2004 - 12:56 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

5.1 højttalere med ekstra indgang

Hey

Jeg søger et billigt sæt 5.1 surroundsound.. Jeg har kigget lidt på Creatives og Logitechs, men kan ikke rigtigt finde noget med, om der er plads til en ekstra indgang. Jeg kunne godt tænkte mig at få tilsluttet min CDafspiller, så jeg ikke behøver at have computeren tændt for at spille musik.

Er det muligt? Kan man evt. sætte noget Jack-stik på så man deler indgangene eller på anden vis?

Håber I har et svar...
Avatar billede skau Nybegynder
30. marts 2004 - 13:23 #1
Se aldis reklame for denne uge (kun 299,- )
Avatar billede trikz4h Nybegynder
30. marts 2004 - 13:34 #2
hehe... er de gode?
Avatar billede skau Nybegynder
30. marts 2004 - 13:34 #3
Fine til prisen
Avatar billede trikz4h Nybegynder
30. marts 2004 - 13:35 #4
tjae... kan de spille ordenligt ? :D hehe.... Er der den der ekstra indgang på som jeg snakkede om ??
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester