Avatar billede henrixx Novice
06. maj 2004 - 23:39 Der er 2 kommentarer og
1 løsning

Media playeren exiter til skrivebordet

Hej

Jeg beskrevet problemet før, men mit spørgsmål forsvandt ????

Anyway, mit problem er følgende:

Når jeg trykker på de der små "højtaler"-knapper, som gør at man skulle kunne et musikstykke, så kan jeg kun få playeren til at spille én gang - hvis der flere musikstykker på siden og jeg trykker på deres "højtaler"-knap, så lukker browseren ( IE.6) og jeg ryger tilbage på skrivebordet ??

Dette har den gjort lige siden jeg sagde "ja tak" til at opdaterer til Windows Media Player 9.

Er der mon nogen der kan give et forslag til, hvordan jeg får løst dette problem.
Avatar billede danielhep Nybegynder
07. maj 2004 - 01:49 #1
eksperten har misten en del spørgsmål efter hardeware opgraderingen...dit spørgsmål er væk for good.

nedgrader din mediaplayer til den tidligere version..
prøv at søg på google.com efter noget ligende ala commen bugs meadiaplayer 9.0
Avatar billede henrixx Novice
26. juni 2004 - 10:34 #2
Well, det ser ikke rigtig udtil at nogen kan hjælpe, men nu kommer der vist snart en ny player, så kan det være at problemerne forsvinder igen !!!!
Avatar billede henrixx Novice
26. juni 2004 - 10:35 #3
så er det vist lukke tid !
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester