20. maj 2004 - 12:09Der er
9 kommentarer og 1 løsning
Windows mediaplayer.
Hej,
Efter jeg har hentet de automatiske opdateringer, har indstillingerne i mediaplyer ændret sig. Når jeg aktiverer funktionen fuldskærm under afspilning, glider den øverste og den nederste fane ikke ud, efter de obligatoriske sekunders ventetid, de bliver der bare. Hva er der galt med indstillingerne, kan jeg evt. slette en af opdateringerne????
ved ikke om det løser dit problem, men hos mig er der sat flueben i "start media player i media guide og så kører jeg altid i skin-mode, så virker det.
Tak for tippet, den havde godtnok de samme indstillinger, men jeg fik da opklaret at "skin-mode" og "tema-tilstand" er det samme. Men Bottom line, når jeg aktivere fuld skærm, glider "barene" foroven og forneden ikke ud.
Tak for det.. Nu har jeg fundet ud af at fjerne dem helt. Men kan du forklare hvad der er gået galt, afspiller "baren" kommer jo ikke frem når man rører ved musen, man skal afslutte fuld skærm for at kunne spole... Jeg har oprettet et andet spørgsmål også, læg et inlæg der, så får du også de point, hvis det har interesse???
Det var faktisk heller ikke min mening.. Jeg Accepterede dit svar og gik dermed udfra at pointene gik på din konto. Som Du nok kan se er jeg lidt grøn i faget, men du skal ikke snydes for dine retfærdigttjente point. Så jeg prøver lige at oprette et nyt spørgsmål, hvis du så laver et indlæg, skal jeg prøve om jwg kan gøre det rigtigt denne gang.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.