Avatar billede nilsen Nybegynder
21. maj 2004 - 07:54 Der er 1 løsning

Links i outlook express virker ikke

gd
Hvis jeg ønsker at åbne et link i OE - feks en mail fra experten, virker det ikke , når jeg klikker på linket åbnes IE vinduet - men linket settes ikke ind i adresselinjen, og følgelig sker der intet. Jeg må markere linket, kopiere det og deretter manuelt sette det ind i adresselinjen, hvorette jeg så kan få åbnet ønsket side.
Noen med erfaring fra dette problem?
Windows xp h.e.
IE 6.0 med dertilhørende Outlook express.
Nilsen
Avatar billede nilsen Nybegynder
21. maj 2004 - 17:58 #1
opprettet påny lukkes
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester