Jeg tror fejlen er, at der i nogle af nyhederne mangler en smiley. Kan det være det - og skal der så laves en funktion, som får scriptet til at acceptere tomme "smiley-felter" i databasen?
Var ikke klar over at Peter og de andre kopier havde en hjemmeside. Så dem på Skanderborg sidste år på Rytmehans. Det var en fed koncert. Mener faktisk også jeg har nogle fede billeder derfra :o)
Jamen det har vi da! Og hvis du gider, må du meget gerne maile dine billeder til peter@peterogdeandrekopier.dk Du kan også vente et par uger og selv loade dem op, når vores galleri er klar til den slags smarte ting *S*
Så Kim Larsen i lørdags til Rock I Holstebro. Han er et levende bevis på, at alderdommen IKKE forhindre en i at lave en koncert, som sparker r**. Det var ultimative den bedste af koncerterne. Selv TV2 kunne ikke slå dem.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.