synes faktisk du skal droppe dine frames de er utrolig grimme (kan især ikke li´den top menu... siden er okei men som sagt af repsac såååå.... kommaer er der lidt mangel på
Næhh ... nærmere for mange ... Der skal ifølge \"Det Ny Komma\" stor set kun sættes komma foran \"men\" og ved opræmsninger ... hvis du følger disse to - og simple - regler mindsker du garanteret fejlprocenten!
Jeg kunne godt tænke mig at der er lidt forskel på dine links og almindelig tekst - andet end på \"hover\". Det\'r sq ikke nemt at vide hvad der er links eller ej ...
Du \"hitter\" med \"Baren\" ... det var lige grunden til at JEG skulle komme tilbage og besøge dit site. Dog vil jeg sige at det må være muligt at lave en mere genial opbygning ... tænk over det i en hel uge ... en tæske go\' idé kommer ikke bare \"sådan\" ... ;)
Hvis jeg var dig - og havde lyst til at arbejde lidt med det site, ville jeg foreslå dig at snakke (maile) lidt med dem fra baren.dk ... De har adressen ... du har opskrifterne ... ;)
OPSKRIFT: De tre ingredienser hældes forsigtigt sammen så det ligger sig i forskellige lag; Først galiano, derpå kaffe og tilsidst flødeskum. - det er nemmest hvis man benytter en ske til at hælde kaffen ned på.
Drikkes i ét \"drag\"! - pas på ikke at hælde for hårdt, så får fungerer flødeskummen som en prop og resten render ud over dig ... taler af erfaring. ;) *****************************
Hvad er der i vejen med frames? De billeder hvordan får jeg dem til at være pænere? Baren er ikke lavet færdig endnu, det er derfor du ikke kan bruge den!
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.