Avatar billede coolstar Nybegynder
22. august 2004 - 10:43 Der er 1 løsning

Programmør partner søges!

Hej asp kollegaer.

Jeg er selv prof. asp udvikler og lever gennem den vej.

Jeg skal til og i gang med at lave min nye Dating side og her til mangler jeg en partner til at hjælpe med at kode siden.

Grunden til at jeg søger en asp partner er at jeg gerne vil have portalen op og kører rimelig hurtigt set i forhold til hvis jeg sku lave det hele selv, ville det tage ritig lang tid.

Du skal være dygtig til.

Html
Css
ASP
SSI
MySQL
og være engageret og vide en masse om sikkerhed i dine koder. Bla. hvordan man lukker af for string attacks osv.

Hvad kan du få ud af det.

Du vil indgå i teamet bag Flirters - Intet andet end love.
Du vil få en god reference.
D vil indgå som partner, det betyder at du vil få indflydelse i driften, og få indtægt ud af det.

Men skriv hvis du er interesseret og lad mig se noget du i forvejen har lavet!

/CoolStar
Avatar billede coolstar Nybegynder
28. august 2004 - 19:55 #1
han er fundet... lukker...
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester