Sådan ser linket ud, men lige nu har jeg 5 link (1, 2, 3, 4 og 5 sek) Jeg ville hellere have en form hvor man kan indtaste det delay det skal være... Kan nogen hjælpe med det?
Det passende svar på den kommentar burde egentlig nok være: "Nå! ... Og så?" Det mindste, man kan forvente, er vel, at du beskriver, hvad der sker og hvilken fejl, du får. Det undrer gang på gang, hvor lidt interesserede nogle spørgere er i at hjælpe den, de beder om hjælp - så de selv lettest og hurtigst kan få den hjælp, de beder om.
Mange tak for hjælpen.. og undskyld jeg svarede så kort men min browser skriver kun at siden blev udført men med en fejl... ud fra det kan jeg jo ikke sige hva problemet er... men tak aligevel
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.