Avatar billede Slettet bruger
20. januar 2005 - 23:43 Der er 1 løsning

Visning af mails på to linier

Jeg har Outlook indstillet sådan at indholdet af mine mails vises i en ramme i højre side af skærmen.
Det er godt nok, men ikke det der sker i den store ramme med oversigten - eller hvad det hedder - over mails.
I en af mine mail-mapper vises hver enkelt mail nu pludselig med 2 linier for hver:
Der står stort det samme i dem: Emne o.s.v.
I den øverste linie kan man klikke på et minus, så 'foldes' de to sammen til een linie.
Jeg ved ikke, hvad det forbandede pjat skal til for, så jeg vil være lykkelig, hvis en kan fortælle mig hvordan jeg laver det så det vises med een og kun een linie.
Avatar billede Slettet bruger
20. januar 2005 - 23:47 #1
Jeg ved ikke hvad jeg gjorde, men nu er det iorden.

GFH Bill Gates
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester