Avatar billede Slettet bruger
11. februar 2005 - 11:52 Der er 1 kommentar og
1 løsning

TV-kort til lydkort

Jeg har købt et Leadtek TV-kort, og der fulgte et kabel med, som skal sættes i lydkortet, ligesom dem der følger med CD-rom-drev. Det er dog ikke helt ligesom CD-rom-stikkene, for dette er helt fladt og passer derfor ikke til stikket på bundkortet.

Kan jeg selv skifte stikket, da jeg har et i overskud fra et CD-rom-drev?????  - eller hvad gør jeg???
Avatar billede articfruit Nybegynder
11. februar 2005 - 11:55 #1
prøv... det kan der ikke ske noget ved ;o)
Avatar billede Slettet bruger
11. februar 2005 - 12:50 #2
Forretningen sender mig et nyt kabel, så problemet er løst.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester