Avatar billede disdis Nybegynder
14. februar 2005 - 00:41 Der er 1 kommentar og
1 løsning

Explorer 6 SP2 "kokser"

Jeg har Expl.6 SP2 sammen med XP'prof.
Problemet er at den ikke reagerer på på de indstillniger som jeg vælger.
F.eks. blokerer den POP'vinduer selv om jeg har sat den til ikke at blokere POPS, + at den blokerer filer med Flash, også lokalt.
Jeg har også Netscape 7,2 og med den er der ingen problemer. Og med den kan jeg se sider, som jeg ikke kan se med Exp. - den siger "siden kan ikke vises" uden grund!
Jeg tænkte på om jeg skal reinstalere Expl. eller om man der findes en anden metode, så jeg kan få den at fungere normalt.
Avatar billede bennylarsen Nybegynder
14. februar 2005 - 01:14 #1
Avatar billede disdis Nybegynder
07. februar 2006 - 18:08 #2
lukker
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester