Avatar billede nordicwolf Nybegynder
22. marts 2005 - 19:49 Der er 2 kommentarer og
1 løsning

Er det virus eller hvad

Jeg har et iriatationsmoment på min pc, hvis jeg klikker videre på et link, så klikker den godt nok over på den pågældende side, men siden ligger bagerst og ikke forrest på skærmen, så man skal hele tiden ned på linien og hente den nye side frem før blændede den op forrest.
Er der nogen der har et bud på hvad det kan være?
Avatar billede lx2ba Novice
22. marts 2005 - 20:11 #1
Hvilken browser bruger du?
Avatar billede nordicwolf Nybegynder
22. marts 2005 - 20:20 #2
Internet Explorer fra Microsoft
Avatar billede nordicwolf Nybegynder
24. marts 2005 - 16:55 #3
:-(
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester