15. april 2005 - 21:50Der er
4 kommentarer og 1 løsning
Hjælp til Illustrator
Hej, jeg kunne godt tænke mig at få noget hjælp til Illustrator. Jeg er faldet over siden Pestol.dk og kunne godt tænke mig at deltage men jeg kan godt se at det er nogle ret vilde designs og nu kommer det tricky er der nogen der kan give mig et sted hvor man kan finde nogle guides til at blive bedre til illustrator sådan jeg en dag kan deltage på pestol.dk ? Måske også lige forklarer hvordan de andre der har deltaget har lavet deres, hvis det er muligt? MVH nAM
Den moderne arbejdsplads er i stigende grad afhængig af mødelokaler til at fremme samarbejde, men dette skift medfører også stigende sikkerhedsudfordringer.
Illustrator kat. har været lukket længe - de fleste bruger så PS kategorien. Selve grafikken på pestol.dk er (misforstå mig ikke) specielt svær at lave i Illustrator :) Meeeen... deign's ideerne (opsætning m.v.) er ikke bare noget man såen lige lærer. Bruger "spe" hun er ekspert og har garanteret nogle tut, men hun kommer sikkert også frem hvis du opretter spm. i PhotoShop kat. :)
Noget nyt namnam? Er du blevet en HAJ til Illustrator? *G*
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.