Min Ipaq PDA har haft tabt strømmen og nu er den totalt "resat" Jeg havde en backup fil på min PC men jeg kan ikke få PDA og PC til at genkende hinnanden mere så jeg kan gendanne fra min opr. gendannelsesfil. Får fejlbeskeden at filen er oprettet med en anden mobil enhed. Hvordan får jeg min PDA til at være "sig selv" igen så jeg kan gendanne
Det haster meget, så jeg håber på en "ekspert" kender til problemet
Skal virksomheder stå stærkere mod angreb og kunne udvikle sig, skal sikkerhed, drift og forretning tænkes sammen. Det er tanken bag Jysk IT’s ambition om at skabe en “sikker fremtid” for kunderne.
Hej Jeg har lavet en komplet sikkerhedsbackup med MS Activesync - altså en *.stg fil. Men jeg har ikke forsøgt at sætte tid/land etc. så det vil jeg forsøge, vender tilbage !
Hej det er godt nok sent, men alligevel Når du tilslutter din pda til pc skal du vælge gæstepartnerskab, så er det intet problem at genindlæse backuppen
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.