Avatar billede nielslbeck Nybegynder
28. juli 2005 - 11:13 Der er 2 kommentarer og
1 løsning

Bluetooth Devices i kontrol panelet

Jeg har i device manageren en Alps Bluetooth Device, da jeg har bluetooth indbygget i min bærbare. Jeg har de seneste drivere installeret. Hvorfor har jeg ikke Bluetooth Devices i kontrol panelet? Jeg kan heller ikke starte Bluetooth Devices via Start / Run / bthprops.cpl
Avatar billede johnstigers Seniormester
28. juli 2005 - 11:42 #1
Har heller ikke Bluetooth devices i kontrol panelet - har aldrig været der, men det virker nu alligevel...
Er det aktiveret? Tjek under netværksforbindelser i kontrolpanelet.
Avatar billede nielslbeck Nybegynder
23. august 2005 - 14:48 #2
Undskyld jeg ikke skriver tilbage før nu, men har haft travlt med så mange andre ting.

Bluetooth skulle være aktiveret - det optrænder under Bluetooth Devices i Device Manager. Men det er vist også det eneste sted, jeg har set spor efter det. Det er heller ikke at finde i netværksforbindelser i kontrolpanelet :-(

Nogen forslag?
Avatar billede nielslbeck Nybegynder
08. september 2007 - 16:29 #3
Vi lukker...
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester