Avatar billede beste Nybegynder
03. august 2005 - 22:28

Lingoware/lingolite translator

Jeg vil høre om der er nogen der kender og er brugere af translator programmet Lingoware, eller Lingolite?
Jeg har tidligere brugt programmmet og været meget tilfreds med det, da det er ret enkelt og bruge. Efter et hacker angrep, hvor jeg har været nødt til og formatere min hardisk har jeg så forsøgt og downloade det igen. Problemet er, at mit Norton antivirus program er kommer med en advarsel om meget kritisk spyware. Jeg har derfor slettet programmet igen, da jeg nødigt vil have flere problemer end dem jeg har haft indtil nu med på min  Pc.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester