Avatar billede studstrup Nybegynder
22. december 2005 - 13:59 Der er 2 kommentarer

Strongname i vs2005

Jeg har lavet et keypair med: sn -k myKey.snk og har sat det ind med [assembly: AssemblyKeyFile("..\\..\\MyKey.snk")] hvorefter compileren siger: Use command line option '/keyfile' or appropriate project settings instead of 'AssemblyKeyFile', hvilken jeg så har gjort men uden held.

What to do, what to do!
Avatar billede studstrup Nybegynder
27. december 2005 - 11:44 #2
Ja jeg har gjort nøjagtigt som der står må microsoft siden og det ligesom der problemet opstår
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester