Avatar billede Slettet bruger
11. marts 2006 - 17:45 Der er 1 kommentar

Lexmark Z517, driver virker ikke

Jeg sidder her med min storesøsters nye bærber, og skal installere printeren Lexmark Z517. DET virker bare ikke.
Jeg har tilsluttet den, og windows siger at der er tilsluttet en hardware. Men når den så går igang, siger den et eller andet med at det ikke kunne installeres.
jeg har også prøvet den medfølgende cd, prøvet advancerede indstillinger, downloadet driver fra internettet, men det virker ikke. DRIVEREN som medfølger lukker ned lige som den skal til at installere fra den.
COMPUTEREN er en toshiba sATELLITE.
jeg undskylder skriften, skal lige lære den at kende.
Hjælp! 80 point på højkant!
Avatar billede matcho Nybegynder
11. marts 2006 - 18:08 #1
Er det en usb så hjælper det somme tider installere driveren først og så tilslutte printeren og bruge guiden til installere den.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester