Avatar billede prefalch Juniormester
17. august 2006 - 16:21 Der er 1 løsning

Firefox viser ikke sider

Hej derinde.

Når jeg vil starte Firefox, kommer sederne ikke frem, der står bare færdig i nederste højre hjørne. Problemet opstod efter at jeg havde brugt IE og den spurgte om IE skulle være standard browswr, og det svarede jeg nej til. Prøvede så i firefox at gå ind for at hente opdattering og fik fgl. fejl

AUS: Opdaterings XML fil har forkert format (200)

hentede manuelt den sidste verision ved hjælp af IE. Afinstallerede begge browswre, fjernede alt i reg. basen med mozilla og firefox, geninst. firefox. Samme resultat

Nogle guldkorn så modtages alle med begærlighed
Avatar billede prefalch Juniormester
21. august 2006 - 17:29 #1
det er der åbentbart ikke, så jeg lukker
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester