Avatar billede Slettet bruger
11. august 2007 - 01:09 Der er 2 kommentarer

HJÆLP Mircosoft! Kan ikke få det til at virke

Har købe disse to produkter
http://www.edbpriser.dk/Products/Listprices.asp?ID=117239
-
http://www.edbpriser.dk/Products/Listprices.asp?ID=155411
OG kan bare ikke få dem til at virke sammen. Jeg køre med windows vista ultimate. Vil gerne høre om der er nogle der kan skaffe mig driver til de to produkter så jeg kan bruge mit tastatur. Fjernbetjeningen skal jeg ikke bruge til noget, den har jeg bare købt fordi man fik en modtager med.
Avatar billede peet-49 Novice
11. august 2007 - 08:54 #1
Du skal tjekke for vistadriver hos producenten af dit hardware.
Avatar billede Slettet bruger
15. april 2013 - 21:28 #2
Peet-49 kom med svar, så jeg kan give dig point :)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester