Avatar billede bodils Nybegynder
06. juni 2001 - 11:50 Der er 2 kommentarer og
1 løsning

Indtastning i regneark

Ved indtastning i escel regneark er det ikke længere muligt at \"gå\" til næste kolonne med piletasten og billedet flytter sig længere og længere ud til venstre og \"forsvinder\" ud af billedet. Jeg skal klikke mig ind med musen og piletasterne er nu langt hurtigere... hvad gør jeg ?  Håber at spørgsmålet er forståeligt.

Hilsen Bodil
06. juni 2001 - 11:54 #1
Det kunne tyde på, at du har trykket på Scroll Lock således scroll er slået til. Prøv at trykke på knappen \"igen\", og se om ikke det hjælper.
Avatar billede bodils Nybegynder
06. juni 2001 - 12:02 #2
Tusind tak for hjælpen
06. juni 2001 - 12:05 #3
Velbekomme :-)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester