Avatar billede gurly Praktikant
17. november 2007 - 14:26 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

er det kun mig der ikke kan se den side her

jeg kan ikke komme ind på siden dyndns, kan andre godt komme ind på siden ?
http://dyndns.dk/
Avatar billede thesheriff Nybegynder
17. november 2007 - 14:29 #1
Ingen problemer her...
Avatar billede gurly Praktikant
17. november 2007 - 14:33 #2
jeg har haft slukket min server en times tid, derfor gik jeg ind på dyndns for at sætte en besked på om at serveren var nede en time, da timen så var gået gik jeg ind på dyndns igen, og satte den til at den igen skulle viderestille til min ip, men nu kan jeg ikke komme ind hverken på min hjemmeside eller på dyndns siden, det vil sige jeg kan ikke logge på og få rettet det jo ?
Avatar billede gurly Praktikant
17. november 2007 - 14:35 #3
nå nu virker min hjemmeside igen, og jeg kan igen komme ind på dyndns, så er det bare et tilfælde at de har været kortvarigt nede lige da jeg rodede med det
jeg er ved at være træt af deres uregelmæssigheder  .-(

smid et svar c",)
Avatar billede thesheriff Nybegynder
17. november 2007 - 14:53 #4
Værsgo :)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester