23. januar 2008 - 15:35Der er
4 kommentarer og 1 løsning
Hvorfor er min proceslinie blevet så stor ?
Hej
Min proceslinie er pludselig blevet 2-3 cm høj - har prøvet at låse den op - trække med musen osv - jeg kan få den til at forsvinde men blive 0,5 - 1 cm høj - der er kommet en lille kant på 1-2mm Er der nogen der kan hjælpe ?
Der bliver investeret massivt i AI. Teknologien er mere tilgængelig end nogensinde, og ambitionerne er høje. Alligevel oplever mange virksomheder, at resultaterne udebliver.
Lav en systemgendannelse: Start -> Alle programmer -> Tilbehør -> Systemværktøjer -> Systemgendannelse -> Følg guiden, og vælg et tidspunkt fra før problemet opstod.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.