Avatar billede safesite Nybegynder
11. juni 2009 - 13:01 Der er 4 kommentarer og
2 løsninger

Alternativ til Google Ads

Hej,

jeg ville forhøre mig om nogen kender noget til et seriøst alternativ til Google Ads så man kan sætte annoncer på ens hjemmeside og tjene gennem klik på disse.

Venter spændt på svar.

På forhånd, tak for hjælpen.
Avatar billede mcb2001 Nybegynder
11. juni 2009 - 13:12 #1
euroadds
Avatar billede Slettet bruger
11. juni 2009 - 13:16 #2
IDG/Eksperten bruger reklamer fra Euroads, Adtech, Google Ads og en sidst jeg ikke lige kan huske navnet på. Skal lige se om jeg kan komme i tanke om det.
Avatar billede safesite Nybegynder
17. juni 2009 - 17:09 #3
Hej igen og tusinde tak til jer begge to for hjælpen!

Jeg har valgt euroads selv om det virker som om der er mere arbejde med vedligeholdelsen. Men mange tak for tiden I tog for, at hjælpe mig. Det er meget værdsat. ;-)

PS: Jeg kan ikke give point fordi der ikke er nogen som har brugt svar i stedet for kommentar ved indlæggene. Hvis I vil have dem venligst gør dette og så deler jeg pointene mellem jer to.
Avatar billede mcb2001 Nybegynder
17. juni 2009 - 18:29 #4
her
Avatar billede Slettet bruger
17. juni 2009 - 21:50 #5
Gerne.
Avatar billede safesite Nybegynder
18. juni 2009 - 02:00 #6
Point givet og fordelt ligeligt mellem jer. :-)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Computerworld tilbyder specialiserede kurser i database-management

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester