27. juli 2012 - 20:30Der er
12 kommentarer og 1 løsning
hvem kan lave sådan et program ??
Hejsa med jer.
Er der ikke en der kan hjælpe mig, med at lave et program, hvor man skal kunne indsætte eks. denne spec. gps kordinat N54.54.38,4_E010.01.35,9 programmet skal så kunne omregne det til normale gps kordinater, og så skal man kunne trykke på en knap der så åbner google map og viser hvor den gps kordinat er.
Skriv endelig hvis der skulle være nogle spørgsmål.
Manuelle og semi-automatiske strategier for identitetsstyring virker - lige indtil nogen beder om dokumentation. For at undgå denne fare har DKTV taget kontrol over sin identitets- og adgangsstrategi.
Det ville være nemt at lave. Og kunne laves i javascript, så man hverken har brug for asp.net eller php. Men kan stadig ikke se det sjove i projektet. Eller hvem der ville bruge det
glem det, har fået en anden til at lave det. Har modtaget det gratis fra ham :-)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.