18. august 2001 - 13:14Der er
4 kommentarer og 1 løsning
problem med title
jeg har lavet en side der består af 3 frames..jeg kan sagtens ændre titel for disse 3 frames, men kan ikke ændre den i default, for hvis jeg åbner default springer den over på en af de andre frames,
jeg kan således nærmest slet ikke komme i kontakt med default
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
det er kun framesættets titel der kan ses. For at komme til at skrive i det skal du vælge: window > frames - og her klikke så langt ude på kanten som muligt af den grafiske repræsentation. så er framesættet valgt. Herefter vælger du bare modifi > pagepropertys og giver siden en titel
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.