Outlook 5
Jeg har et gigant problem med mit mailsystem.For det første når jeg starter mit mailsystem op begynder min maskine efter 5-10 sekunder at arbejde helt vildt efter 3-4 minutter tilter maksinen. Musen fryser tasteturet fryser, men hvorfor er den lige pludeseligt begyndt på dette,(dette problem har jeg ikke når jeg bare almendeligvis er på nettet) jeg har også installeret office-pakken kan det være den anden outlook der skaber problemet da jeg kun bruger dette program til kalenderen. Har jeg for mange ting kørens i bunden bla. Blackice, TrojanRemover osv. kan dette have noget med dette lige pluselige problem??
Jeg bruger min outlook hvor jeg har gemt alle mine mail jeg har fået under hver deres navn så der er system i mailen, kan der være for meget i denne boks at det er derfor???
For en månede siden formattere jeg c-drevet men lagde de gamle mails tilbage i den gamle/nye outlook.
Håber at finde ud af dette problem da det er ret irreterende at skal genstarte maskinen hver gang jeg har haft outlook startet
