28. november 2001 - 01:15Der er
14 kommentarer og 1 løsning
Et sjovt problem version 2
Jeg har lagt følgende spørgsmål ud til svar:
<spørgsmål start> Jeg har det problem, at når jeg har oprettet et spørgsmål, kan jeg ikke se svarene på spørgsmålet. Jeg kan finde spørgsmålet i oversigten, og jeg kan se der er indlæg. Men når jeg klikker mig ind på spørgsmålet, kan jeg kun se selve spørgsmålet og ikke svarene.
Så har jeg prøvet at logge ud og logge ind igen. Det blev det ikke bedre af. Så har jeg prøvet at vælge et tilfældigt spørgsmål med indlæg. Når jeg klikker mig ind på det spørgsmål, så kan jeg godt se svarene.
Det problem har jeg så lagt ud som et spørgsmål. Og venlige mennesker har svaret. Men problemet er der stadig, så jeg kan ikke se hvad der er kommet af svar.
Derfor vil jeg spørge om der er en der kan send mig svaret på email: zebu@mail.dk <spørgsmål slut>
Hvad sker der så. Venlige mennesker svarer online gennem eksperten. Men de svar kan jeg ikke læse, og så er jeg lige vidt. Derfor vil jeg spørge, hvis der er en der har svaret på mit spørgsmål, om vedkommende kan sende mig en mail på zebu@mail.dk
Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
Refresh...og ENABLE \"fingeraftryk\" (referer)...hvis du har en firewall..eller virker eksperten ikke. Jeg kæmpede med eksperten i flere uger..før jeg fandt ud af DET..håber du kan bruge det
bjarne_l_s >> Du er min internet exploere englisk men jeg håber at du kan finde ud af det.. Gå ind i menuen Tools >> Internet Options I boxen \"Temporary Internet Files\" Finder du knappen \"Settings\" Der inde skal du vælge den Øverste select box \"Every visit to the page\"
ikke at jeg skulle bruge dem..men for god ordens skyld
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.