Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
Den er da lidt kedelig. Skriftyperne og farverne og meget gode, men der mangler da noget interresant at kigge på især nu hvor links'ne til dine programmer ikke virker ;-) g Icesoft er da udemærket.
Tekstlinierne er for lange, de tilpasser sig ikke min browser, men forsvinder ud til højre. Siderne er altså for brede. Hvad med softice eller mellowware?
Douglas > Jeg har gået på ungdomsskole i edb hvor han var lærer... var du med til et SMACK-træffet "LOL" ?? Der var jeg nemlig også med. Jeg sad to pladser fra Svante. Kender du ham da også ??
Snipper > Det kunne da være en ide ;-) Domænet er i hvertfald ikke registreret - endnu ;-)
Der mangler noget i bunden. Evt. nogle rammer. Og så er der jo ikke så meget ved siden, andet end din programmer. Der kunne måske være lidt baggrund, men på den anden side hvem gider læse det :-)
Bocker > Ja, det havde jeg før. Og det bliver det snart igen.
Krusell > Hvad mener du med rammer ?? Mener du en kant, eller mener du frames ??
snipper > Det er ikke mig der har registreret det. Jeg skrev at det ikke var registreret, fordi jeg ikke havde testet det med en "domænetester", men istedet bare ved at taste adressen ind, og den fandt ingen side. Ups, Min fejl ;-)
Douglas > Nej, jeg sad på den anden side af Svante. Mit Nickname var "Speedy"
Det er nok frames, en kant mellem menuen og det andet. Og hvad med at lave en email funktion så man kan sende direkte fra siden uden at skulle åbne email klienten.
Fedt navn speedy, og tak for pointne. Held og lykke med siden.
krusell
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.